Úvod  > Certifikace

Certifikace

V rámci současného trendu soustředění se na kvalitu výrobku a managementu, je firma KOOPERATIVA vod vlastníkem mnoha výrobních certifikátů kvality v oblasti svého působení vydaných TZÚS Praha a také vlastníkem certifikátu ČSN EN ISO.

Veškeré certifikace a prohlášení se týkají všech prováděných činností a výrobků.

thmb-certifikat-17-cz.jpg

Systém managementu kvality

Systém managementu kvality ve společnosti Kooperativa, výrobně obchodní družstvo, splňuje požadavky normy ISO 9001:2015 pro předměty činnosti: výroba ocelových zárubní ZAKO©, výroba ocelových dveří a požárních uzávěrů a výroba ocelových stožárů, zpracování plechů a zakázková výroba.

Ocelové zárubně ZAKO®

thmb-certifikat-2-cz.jpg

Certifikát jakosti ocelových zárubní

Ocelové zárubně KOOPERATIVA, prodávané pod registrovanou obchodní začkou ZAKO jsou v souladu se zákonem č.22/1997 Sb., v platném znění a §5 nařízení vlády č.163/2002 certifikovány Technickým a zkušebním ústavem stavebním Praha, s.p., certifikátem číslo 090-009713.

thmb-certifikat-3-cz.jpg

Prohlášení o shodě ocelových zárubní

Na základě výše uvedených skutečností o certifikaci bylo na tyto výrobky výrobcem vydáno prohlášení o shodě.

thmb-certifikat-7-cz.jpg

Technická specifikace výrobku

Technická specifikace výrobku vydaná TZÚS Praha na ocelové zárubně ZAKO v sestavě pro požární uzávěr. Tímto vydáním jsou zárubně ZAKO vhodné pro sestavu kompletního uzávěru pro požární otvory.

Ocelové stožáry

thmb-certifikat-13-cz.jpg

Osvědčení o stálosti vlastností

Hliníkové osvětlovací stožáry vyráběné firmou Kooperativa, výrobně obchodní družstvo splňují všechna ustanovení týkající se posuzování a ověřování stálostí vlastností popsaných v příloze ZA normy EN 40-6:2002 v rámci systému 1 a splňují všechny výše stanovené požadavky.

V kvalitě pro tisk v sekci Ke stažení

AKTUALITY

16. 03. 2021
Chcete změnit práci? Podívejte se na naše volné pozice!
22. 02. 2021
Aktualizovali jsme informační leták věnovaný našim exteriérovým dveřím.
12. 02. 2021
Loni touto dobou vrcholily přípravy na veletrh Amper 2020, který byl přesunut na únor a pak na květen 2021. Bude či nebude?