Úvod  > Certifikace

Certifikace

V rámci současného trendu soustředění se na kvalitu výrobku a managementu, je firma KOOPERATIVA vod vlastníkem mnoha výrobních certifikátů kvality v oblasti svého působení vydaných TZÚS Praha a také vlastníkem certifikátu ČSN EN ISO.

Veškeré certifikace a prohlášení se týkají všech prováděných činností a výrobků.

thmb-certifikat-17-cz.jpg

Systém managementu kvality

Systém managementu kvality ve společnosti Kooperativa, výrobně obchodní družstvo, splňuje požadavky normy ISO 9001:2015 pro předměty činnosti: výroba ocelových zárubní ZAKO©, výroba ocelových dveří a požárních uzávěrů a výroba ocelových stožárů, zpracování plechů a zakázková výroba.

Ocelové zárubně ZAKO®

thmb-certifikat-2-cz.jpg

Certifikát jakosti ocelových zárubní

Ocelové zárubně KOOPERATIVA, prodávané pod registrovanou obchodní začkou ZAKO jsou v souladu se zákonem č.22/1997 Sb., v platném znění a §5 nařízení vlády č.163/2002 certifikovány Technickým a zkušebním ústavem stavebním Praha, s.p., certifikátem číslo 090-009713.

thmb-certifikat-3-cz.jpg

Prohlášení o shodě ocelových zárubní

Na základě výše uvedených skutečností o certifikaci bylo na tyto výrobky výrobcem vydáno prohlášení o shodě.

thmb-certifikat-7-cz.jpg

Technická specifikace výrobku

Technická specifikace výrobku vydaná TZÚS Praha na ocelové zárubně ZAKO v sestavě pro požární uzávěr. Tímto vydáním jsou zárubně ZAKO vhodné pro sestavu kompletního uzávěru pro požární otvory.

Ocelové stožáry

thmb-certifikat-13-cz.jpg

Osvědčení o stálosti vlastností

Hliníkové osvětlovací stožáry vyráběné firmou Kooperativa, výrobně obchodní družstvo splňují všechna ustanovení týkající se posuzování a ověřování stálostí vlastností popsaných v příloze ZA normy EN 40-6:2002 v rámci systému 1 a splňují všechny výše stanovené požadavky.

V kvalitě pro tisk v sekci Ke stažení

AKTUALITY

13. 12. 2021
01. 11. 2021
Během vánočních svátků od 20. do 31. prosince 2021 budeme mít celozávodní dovolenou. Prosíme, abyste objednávky s dodáním do konce letošního roku řešili nejpozději v první polovině listopadu, více informací níže.