Přihlášení | Registrace
Nákupní košík [0 položek | 0,00 Kč]
Úvod  > Stožáry

Ocelové stožáry

Výrobně obchodní družstvo KOOPERATIVA vyrábí a nabízí široký sortiment ocelových stožárů a jejich doplňků a příslušenství. Mezi hlavní skupiny produktů patřístožáry pro veřejné osvětlení, dekorativní stožáry, vlajkové stožáry, železniční stožáry, stožáry pro světelnou signalizaci, trakční stožáry a stožáry atypického provedení.

 


Ocelové stožáry pro veřejné osvětlení jsou vyráběny jako dvoustupňové i třístupňové stožáry v bezpaticovém provedení nebo s paticí, a také jako kuželové a osmihranné bezpaticové jehlanové stožáry. Všechny tyto stožáry nabízíme do výšky šesti metrů jako sadové (parkové) a ve vyšším provedení jako uliční.

Osvětlovací dekorativní stožáry jsou zajímavé svým provedením a jejich řešení zahrnuje velmi často i návrh originálního výložníku včetně doporučeného svítídla.

 


Pro osvětlení nádražních prostor, odstavných ploch a překladišť nabízíme železniční osvětlovací stožáry ve standardizovaných variantách až do výšky 25m.

Pro kamerové, radarové, satelitní, rozhlasové a meteo systémy nabízíme speciální stožáry pro kamerové systémy.

Signalizační stožáry existují ve variantách pro semafory s možností kontrastního rámu a signalizační stožáry pro semafory pro chodce.

Pro vedení tramvajových a trolejbusových drah MHD nabízíme trakční stožáry.

 

Katalogové listy ve formátu PDF jsou ke stažení ZDE.

Kromě ocelových stožárů, které jsou typizované, vyrábíme na zakázku dle požadavků zákazníka.

Jsme také hlavním českým partnerem a distributorem firmy Valmont Polska sp. z o.o.

Galerie

thmb-129-25.jpg
thmb-137-26.jpg
thmb-103-27.JPG
thmb-51-28.JPG
thmb-56-29.JPG
thmb-instalace-stozaru-veze-osz-25m-kooperativa-nemecko-893.jpg
thmb-dekorativni-stozary-kooperativa-ukazka-produktu-898.jpg
thmb-ocelove-stozary-kooperativa-ukazka-produktu-899.jpg

AKTUALITY

28. 03. 2018
Zúčastnili jsme se mezinárodního veletrhu elektrotechniky AMPER 2018, kde jsme představili novou řadu stožárů z programu „Čistá linie“, stožáry z materiálu Cor-ten s integrovaným osvětlením, které nezpůsobuje světelné znečištění a hlavně horkou novinku „SMART“ stožár s integrovaným inteligentním osvětlením, environmentálním modulem, bezpečnostní kamerou, WIFI, dobíjecí stanicí a informačním displayem.
09. 11. 2016
Začátkem listopadu jsme instalovali dva vzorky sklápěcího stožáru nové řady SMD. Už týden se zákazníci mohou přesvědčit o vyjímečnosti a funkčnosti stožárů. Proto neváhejte nás kontaktovat a sjednat si odbornou individuální prezentaci.
19. 10. 2016
Odborný článek na téma stožárů