Úvod  > Stožáry  > Aktuality  > Bude či nebude veletrh Amper 2021?

Bude či nebude veletrh Amper 2021?

12. 02. 2021

Loni touto dobou vrcholily přípravy na veletrh Amper 2020, který byl přesunut na únor a pak na květen 2021. Bude či nebude?

Každoročně se účastníme veletrhu Amper na brněnském výstavišti. Za normálních okolností bychom v tuto chvíli finišovali naše přípravy a dolaďovali poslední úpravy exponátů. Uvítali jsme loňské rozhodnutí veletrh odložit, i další odsunutí z jarního termínu na skoro letní datum ve druhé polovině května, kdy lze očekávat příznivější situaci. V tomto ohledu souzníme s názory Ing. Jiřího Švigy, jednatele a ředitele veletržní správy, který v rozhovoru pro časopis Elektro vyjádřil naději, že se veletrh uskuteční, protože zázemí brněnského areálu svou rozlohou a možnostmi dokáže naplnit mnoho preventivních opatření. Celý rozhovor si můžete přečíst ZDE.

A zde se můžete podívat na krátký videozáznam naší účasti na veletrhu Amper 2019:

 

 

 

AKTUALITY

25. 09. 2021
Naše firma dodala stožáry k novému východu z Hlavního nádraží Praha směrem na Žižkov a Vinohrady.
29. 08. 2021
Dlouho očekávané slavnostní otevření parku pod Vlašským dvorem v Kutné Hoře proběhlo poslední prázdninovou neděli i za účasti reprezentantů naší firmy.
30. 07. 2021
Od 1. září 2021 bude platit nový ceník stožárů, výložníků a jejich příslušenství. Máme pro Vás dobrou zprávu: díky efektivitě výroby a předzásobení se nám daří držet ceny pod konkurencí. Přesvědčte se sami níže.