Úvod  > Stožáry  > Aktuality  > Bude či nebude veletrh Amper 2021?

Bude či nebude veletrh Amper 2021?

12. 02. 2021

Loni touto dobou vrcholily přípravy na veletrh Amper 2020, který byl přesunut na únor a pak na květen 2021. Bude či nebude?

Každoročně se účastníme veletrhu Amper na brněnském výstavišti. Za normálních okolností bychom v tuto chvíli finišovali naše přípravy a dolaďovali poslední úpravy exponátů. Uvítali jsme loňské rozhodnutí veletrh odložit, i další odsunutí z jarního termínu na skoro letní datum ve druhé polovině května, kdy lze očekávat příznivější situaci. V tomto ohledu souzníme s názory Ing. Jiřího Švigy, jednatele a ředitele veletržní správy, který v rozhovoru pro časopis Elektro vyjádřil naději, že se veletrh uskuteční, protože zázemí brněnského areálu svou rozlohou a možnostmi dokáže naplnit mnoho preventivních opatření. Celý rozhovor si můžete přečíst ZDE.

A zde se můžete podívat na krátký videozáznam naší účasti na veletrhu Amper 2019:

 

 

 

AKTUALITY

27. 07. 2021
Podíleli jsme se na vývoji SOS Pointů
08. 07. 2021
Šéfredaktor časopisu Moderní obec Ivan Ryšavý vedl zajímavý rozhovor s předsedou družstva Ing. Miloslavem Melounem. Přečtěte si článek v červencovém čísle časopisu.
29. 06. 2021
Šéfredaktorka Kateřina Kyjonková napsala o naší firmě článek do časopisu Mikroregion Uhlířskojanovicka a středního Posázaví. Děkujeme!