Úvod  > Stožáry  > Aktuality  > Budeme vystavovat na veletrhu Urbis Smart City.

Budeme vystavovat na veletrhu Urbis Smart City.

26. 05. 2021

Nezahálíme. Inovujeme a prezentujeme.

Naše společnost letos uvede nové produkty na veletrhu URBIS SMART CITY. Poprvé v naší padesátileté historii budeme mít virtuální stánek, kde se budete moci setkat se zástupci naší firmy během prvních červnových dní. V rámci veletrhu můžete zajít na přednášky, konference, worshopy a při korzování mezi stánky se zastavit a posedět i u toho našeho. Ukážeme Vám, kam jsme pokročili ve vývoji chytrého veřejného osvětlení, jak jsme rozsvítili park pod Vlašským dvorem v Kutné Hoře a čím pro Vás můžeme vybavit náš chytrý stožár.

Ve videochatu se na Vaši návštěvu těšíme každý den od 2. do 4. června vždy od 9.00 do 18.00.

K návštěvě a videochatu se nám můžete ohlásit i předem na design@kooperativa-vod.cz a vyhradíme si na schůzku s Vámi přesný čas, který se Vám hodí.

Více o akci zde: https://www.bvv.cz/urbis/

Stánek na veletrhu Urbis Smart City

AKTUALITY

25. 09. 2021
Naše firma dodala stožáry k novému východu z Hlavního nádraží Praha směrem na Žižkov a Vinohrady.
29. 08. 2021
Dlouho očekávané slavnostní otevření parku pod Vlašským dvorem v Kutné Hoře proběhlo poslední prázdninovou neděli i za účasti reprezentantů naší firmy.
30. 07. 2021
Od 1. září 2021 bude platit nový ceník stožárů, výložníků a jejich příslušenství. Máme pro Vás dobrou zprávu: díky efektivitě výroby a předzásobení se nám daří držet ceny pod konkurencí. Přesvědčte se sami níže.