Úvod  > Stožáry  > Aktuality  > Nový ceník stožárů a výložníků

Nový ceník stožárů a výložníků

30. 07. 2021

Od 1. září 2021 bude platit nový ceník stožárů, výložníků a jejich příslušenství. Máme pro Vás dobrou zprávu: díky efektivitě výroby a předzásobení se nám daří držet ceny pod konkurencí. Přesvědčte se sami níže.

žení obchodní partneři,

vzhledem k rostoucím cenám materiálů jsme i my nuceni zdražit naše stožáry, výložníky a jejich příslušenství. Nový ceník tohoto zboží bude platný od 1. září 2021. 

Ceník jsme však připravili tak, abychom si udrželi ceny nižší než naši konkurenti. To je možné díky velkému předzásobení a produktivitě naší automatizované výrobní linky.

Níže Vám přinášíme srovnání cen našich nejprodávanějších produktů s odpovídajícími výrobky konkurence, které naše obchodní oddělení připravilo na základě veřejně dostupných informací na webových stránkách. 

Pokud máte zájem o celý ceník, napište nám na stozary@kooperativa-vod.cz. Pro uzavření nové rámcové smlouvy napište vedoucímu obchodního oddělení stožárů Ing. Pavolu Bakovi MBA.

Přinášíme Vám názorný graf s cenami nejprodávanějších stožárů z naší nabídky:

Graf srovnání cen Kooperativa Amako a TLS

Tady nabízíme malé poodhalení zářijových cen:

Srovnání cen Kooperativa, Amako a TLSystem

 

Pro naše partnery nabízíme možnost zkrácené dodací doby při osobním odběru zboží v sídle firmy. Nejprodávanější produkty držíme skladem. Více informací získáte u našich obchodních zástupců nebo nám napište na e-mail stozary@kooperativa-vod.cz