Úvod  > Stožáry  > Aktuality  > Ocenění naší firmy na veletrhu Urbis Smart City

Ocenění naší firmy na veletrhu Urbis Smart City

03. 06. 2021

Dostali jsme cenu časopisu Moderní obec, mediálního partnera veletrhu

Velmi si vážíme ceny časopisu Moderní obec, kterou jsme dnes obdrželi za expozici na veletrhu Urbis Smart City a především za naše nové osvětlovací stožáry. Jsme velmi potěšeni, že naše prezentace a výrobky dokázaly mezi čtyřiceti vystavovateli porotu zaujmout. Děkujeme panu šéfredaktorovi Ryšavému za velmi milá slova a za ocenění přesně toho, čeho si my sami velice vážíme: i menší česká firma může jít s dobou a ve spolupráci se zástupci měst spoluvytvářet pro občany příjemný veřejný prostor. Moc děkujeme!

Než vyjde náš rozhovor pro červencové číslo časopisu, tak zde je krátké vyjádření ze stránek časopisu:

"NA VELETRHU URBIS SMART CITY FAIR 2021 JSME DNES NAVEČER PŘEDALI CENU ČASOPISU MODERNÍ OBEC. Protože veletrh (končí zítra) se odehrává v on-line režimu, naši cenu jsme předali rovněž virtuálně. Cena patří výrobně obchodnímu družstvu Kooperativa z Uhlířských Janovic na Kutnohorsku za novou designovou řadu stožárů veřejného osvětlení s integrovanými svítidly snižujícími světelné znečištění. Do stožárů lze zabudovat wi-fi, nabíječky mobilů, osadit je kamerovými systémy, různými senzory apod. Ocenili jsme, že i menší (ryze česká) firma (s déle než padesátiletou tradicí) umí držet v chytrém veřejném osvětlení krok se světovými trendy a nabízet municipalitám produkty, které přispějí k utváření příjemného veřejného prostoru a zvyšují i komfort života lidí. Viz např. https://www.youtube.com/watch?v=8-I88T1WJME&t=18s"

AKTUALITY

27. 07. 2021
Podíleli jsme se na vývoji SOS Pointů
08. 07. 2021
Šéfredaktor časopisu Moderní obec Ivan Ryšavý vedl zajímavý rozhovor s předsedou družstva Ing. Miloslavem Melounem. Přečtěte si článek v červencovém čísle časopisu.
29. 06. 2021
Šéfredaktorka Kateřina Kyjonková napsala o naší firmě článek do časopisu Mikroregion Uhlířskojanovicka a středního Posázaví. Děkujeme!