Úvod  > Stožáry  > Aktuality  > Ocenění naší firmy na veletrhu Urbis Smart City

Ocenění naší firmy na veletrhu Urbis Smart City

03. 06. 2021

Dostali jsme cenu časopisu Moderní obec, mediálního partnera veletrhu

Velmi si vážíme ceny časopisu Moderní obec, kterou jsme dnes obdrželi za expozici na veletrhu Urbis Smart City a především za naše nové osvětlovací stožáry. Jsme velmi potěšeni, že naše prezentace a výrobky dokázaly mezi čtyřiceti vystavovateli porotu zaujmout. Děkujeme panu šéfredaktorovi Ryšavému za velmi milá slova a za ocenění přesně toho, čeho si my sami velice vážíme: i menší česká firma může jít s dobou a ve spolupráci se zástupci měst spoluvytvářet pro občany příjemný veřejný prostor. Moc děkujeme!

Než vyjde náš rozhovor pro červencové číslo časopisu, tak zde je krátké vyjádření ze stránek časopisu:

"NA VELETRHU URBIS SMART CITY FAIR 2021 JSME DNES NAVEČER PŘEDALI CENU ČASOPISU MODERNÍ OBEC. Protože veletrh (končí zítra) se odehrává v on-line režimu, naši cenu jsme předali rovněž virtuálně. Cena patří výrobně obchodnímu družstvu Kooperativa z Uhlířských Janovic na Kutnohorsku za novou designovou řadu stožárů veřejného osvětlení s integrovanými svítidly snižujícími světelné znečištění. Do stožárů lze zabudovat wi-fi, nabíječky mobilů, osadit je kamerovými systémy, různými senzory apod. Ocenili jsme, že i menší (ryze česká) firma (s déle než padesátiletou tradicí) umí držet v chytrém veřejném osvětlení krok se světovými trendy a nabízet municipalitám produkty, které přispějí k utváření příjemného veřejného prostoru a zvyšují i komfort života lidí. Viz např. https://www.youtube.com/watch?v=8-I88T1WJME&t=18s"

AKTUALITY

25. 09. 2021
Naše firma dodala stožáry k novému východu z Hlavního nádraží Praha směrem na Žižkov a Vinohrady.
29. 08. 2021
Dlouho očekávané slavnostní otevření parku pod Vlašským dvorem v Kutné Hoře proběhlo poslední prázdninovou neděli i za účasti reprezentantů naší firmy.
30. 07. 2021
Od 1. září 2021 bude platit nový ceník stožárů, výložníků a jejich příslušenství. Máme pro Vás dobrou zprávu: díky efektivitě výroby a předzásobení se nám daří držet ceny pod konkurencí. Přesvědčte se sami níže.