Úvod  > Stožáry  > Aktuality  > Slavnostní otevření parku s designovými stožáry

Slavnostní otevření parku s designovými stožáry

29. 08. 2021

Dlouho očekávané slavnostní otevření parku pod Vlašským dvorem v Kutné Hoře proběhlo poslední prázdninovou neděli i za účasti reprezentantů naší firmy.

Na poslední prázdninovou neděli zástupci naší firmy v čele s ředitelem Miloslavem Melounem přijali pozvání paní místostarostky Kutné Hory Mgr. Bc. Silvie Doušové a zúčastnili se dlouho očekávaného slavnostního otevření rekonstruovaného parku pod Vlašským dvorem. Slunečné počasí přivedlo na akci nazvanou PARKování mnoho návštěvníků, kteří se však v rozsáhlém parku dobře rozmístili podle svých zájmů. My jsme se byli podívat na prohlídce parku s architektem Mgr. A. Ondřejem Kubíkem, podle jehož plánů se park proměnil. Jsme rádi, že stožáry, které vznikly v naší firmě na základě návrhu architekta Kubíka a jsou umístěné kolem centrálního náměstíčka, neslouží jen ke svícení, ale též jako vhodná opěradla pro návštěvníky kulturního programu. 

Designové stožáry kolem centrálního náměstíčka v parku

Parkový stožár osvětlovací a opírací

 

Působivé stožáry v centru Kutné Hory

Prohlídka parku s architektem Ondřejem Kubíkem

Osvětlovací sloupek přírubový u koncertního podia

 

AKTUALITY

25. 09. 2021
Naše firma dodala stožáry k novému východu z Hlavního nádraží Praha směrem na Žižkov a Vinohrady.
29. 08. 2021
Dlouho očekávané slavnostní otevření parku pod Vlašským dvorem v Kutné Hoře proběhlo poslední prázdninovou neděli i za účasti reprezentantů naší firmy.
30. 07. 2021
Od 1. září 2021 bude platit nový ceník stožárů, výložníků a jejich příslušenství. Máme pro Vás dobrou zprávu: díky efektivitě výroby a předzásobení se nám daří držet ceny pod konkurencí. Přesvědčte se sami níže.