Úvod  > Stožáry  > Aktuality  > SOS Pointy v Chodově

SOS Pointy v Chodově

27. 07. 2021

Podíleli jsme se na vývoji SOS Pointů

Dlouhodobá spolupráce s firmou Q-EL Pro přináší své ovoce: pomohli jsme vyvinout šasi pro nový produkt SOS Point, který partnerská firma osazuje nadstandardním záchranným vybavením. Stožár má ve své dolní části zabudovanou lékárničku a AED, k nimž lze získat přístup po kontaktování městské policie prostřednictvím panického tlačítka. Pracovník městské policie může dvířka od vybavení otevřít na dálku. Stožár má ve výložníku zabudované LED svítidlo, 360° nonstop kameru monitorující dění v okruhu 3 metry, záznamové zařízení a pohledovou kameru na ověření totožnosti. Komunikační zařízení má dosah až 5 metrů, systém na dálkové ovládání je zapojen k záložnímu zdroji energie pro zajištění chodu i při výpadku elektrické energie. První dva stožáry jsou instalovány u nádherného přírodního koupaliště Bílá Voda u Chodova, kousek za Karlovými Vary. Jeden z nich je na cyklostezce u přístupové cesty z parkoviště, druhý se nachází u pláže s občerstvením. Oba jsou napojeny na místní městskou policii v Chodově.

 

Galerie

thmb-velitel-sdh-chodov-jiri-kiss-1507.JPG
thmb-inaugurace-dvou-sos-pointu-v-chodove-1502.jpg
thmb-reditele-firem-kooperativa-vod-a-q-el-pro-1504.jpg
thmb-plaz-u-bile-vody-s-druhym-sos-pointem-1505.JPG
thmb-otevrena-dvirka-1503.JPG
thmb-pohled-na-vyloznik-prvniho-stozaru-1508.jpg
thmb-sos-point-cislo-dve-1509.jpg

AKTUALITY

25. 09. 2021
Naše firma dodala stožáry k novému východu z Hlavního nádraží Praha směrem na Žižkov a Vinohrady.
29. 08. 2021
Dlouho očekávané slavnostní otevření parku pod Vlašským dvorem v Kutné Hoře proběhlo poslední prázdninovou neděli i za účasti reprezentantů naší firmy.
30. 07. 2021
Od 1. září 2021 bude platit nový ceník stožárů, výložníků a jejich příslušenství. Máme pro Vás dobrou zprávu: díky efektivitě výroby a předzásobení se nám daří držet ceny pod konkurencí. Přesvědčte se sami níže.