Úvod  > Stožáry  > Aktuality  > Spuštění sekce pro odbornou veřejnost

Spuštění sekce pro odbornou veřejnost

19. 05. 2011

máme pro Vás víc než ostatní....

Vážení projektanti, architekti či jiní členové odborné veřejnosti z oblasti nejen ocelových stožárů pro veřejné osvětlení,

připravili jsme pro Vás novinku na našem webu, která má název "Pro Projektatnty", kde Vám budeme poskytovat odborné informace z našeho pohledu praktické pro Vaši práci.

Protože jako vedoucí výrobce stožárů na českém trhu chceme udávat směr, tón a tempo, chceme aby naši partneři měli informace na dosah ruky, aby informace byly adekvátní a správné a aby práce s nimi byla jednoduchá.

Věříme, že Vám tímto pomůžeme lépe pracovat s našimi prodkuty.

Krátkým úvodem v příloze uvádím článek, který vychází ve Stavebních a investorských novinách v měsíci květnu a hovoří o několika různých problematikách týkajících se stožárů veřejného osvětlení. Tento článek do novin je ovšem pouze obecný a detailní informace rozvedené do podrobností Vám přineseme právě v naší sekci pro odbornou veřejnost

Děkujeme, že s námi spolupracujete a zůstaňte s námi i nadále

Ing.Milan Kocourek

obchodní náměstek

 

 

Přílohy

AKTUALITY

27. 07. 2021
Podíleli jsme se na vývoji SOS Pointů
08. 07. 2021
Šéfredaktor časopisu Moderní obec Ivan Ryšavý vedl zajímavý rozhovor s předsedou družstva Ing. Miloslavem Melounem. Přečtěte si článek v červencovém čísle časopisu.
29. 06. 2021
Šéfredaktorka Kateřina Kyjonková napsala o naší firmě článek do časopisu Mikroregion Uhlířskojanovicka a středního Posázaví. Děkujeme!