Přihlášení | Registrace
Nákupní košík [0 položek | 0,00 Kč]
Úvod  > Stožáry  > Aktuality  > Spuštění sekce pro odbornou veřejnost

Spuštění sekce pro odbornou veřejnost

19. 05. 2011

máme pro Vás víc než ostatní....

Vážení projektanti, architekti či jiní členové odborné veřejnosti z oblasti nejen ocelových stožárů pro veřejné osvětlení,

připravili jsme pro Vás novinku na našem webu, která má název "Pro Projektatnty", kde Vám budeme poskytovat odborné informace z našeho pohledu praktické pro Vaši práci.

Protože jako vedoucí výrobce stožárů na českém trhu chceme udávat směr, tón a tempo, chceme aby naši partneři měli informace na dosah ruky, aby informace byly adekvátní a správné a aby práce s nimi byla jednoduchá.

Věříme, že Vám tímto pomůžeme lépe pracovat s našimi prodkuty.

Krátkým úvodem v příloze uvádím článek, který vychází ve Stavebních a investorských novinách v měsíci květnu a hovoří o několika různých problematikách týkajících se stožárů veřejného osvětlení. Tento článek do novin je ovšem pouze obecný a detailní informace rozvedené do podrobností Vám přineseme právě v naší sekci pro odbornou veřejnost

Děkujeme, že s námi spolupracujete a zůstaňte s námi i nadále

Ing.Milan Kocourek

obchodní náměstek

 

 

Přílohy

AKTUALITY

28. 03. 2018
Zúčastnili jsme se mezinárodního veletrhu elektrotechniky AMPER 2018, kde jsme představili novou řadu stožárů z programu „Čistá linie“, stožáry z materiálu Cor-ten s integrovaným osvětlením, které nezpůsobuje světelné znečištění a hlavně horkou novinku „SMART“ stožár s integrovaným inteligentním osvětlením, environmentálním modulem, bezpečnostní kamerou, WIFI, dobíjecí stanicí a informačním displayem.
09. 11. 2016
Začátkem listopadu jsme instalovali dva vzorky sklápěcího stožáru nové řady SMD. Už týden se zákazníci mohou přesvědčit o vyjímečnosti a funkčnosti stožárů. Proto neváhejte nás kontaktovat a sjednat si odbornou individuální prezentaci.
19. 10. 2016
Odborný článek na téma stožárů