Úvod  > Stožáry  > Aktuality  > Spuštění sekce pro odbornou veřejnost

Spuštění sekce pro odbornou veřejnost

19. 05. 2011

máme pro Vás víc než ostatní....

Vážení projektanti, architekti či jiní členové odborné veřejnosti z oblasti nejen ocelových stožárů pro veřejné osvětlení,

připravili jsme pro Vás novinku na našem webu, která má název "Pro Projektatnty", kde Vám budeme poskytovat odborné informace z našeho pohledu praktické pro Vaši práci.

Protože jako vedoucí výrobce stožárů na českém trhu chceme udávat směr, tón a tempo, chceme aby naši partneři měli informace na dosah ruky, aby informace byly adekvátní a správné a aby práce s nimi byla jednoduchá.

Věříme, že Vám tímto pomůžeme lépe pracovat s našimi prodkuty.

Krátkým úvodem v příloze uvádím článek, který vychází ve Stavebních a investorských novinách v měsíci květnu a hovoří o několika různých problematikách týkajících se stožárů veřejného osvětlení. Tento článek do novin je ovšem pouze obecný a detailní informace rozvedené do podrobností Vám přineseme právě v naší sekci pro odbornou veřejnost

Děkujeme, že s námi spolupracujete a zůstaňte s námi i nadále

Ing.Milan Kocourek

obchodní náměstek

 

 

Přílohy

AKTUALITY

25. 09. 2021
Naše firma dodala stožáry k novému východu z Hlavního nádraží Praha směrem na Žižkov a Vinohrady.
29. 08. 2021
Dlouho očekávané slavnostní otevření parku pod Vlašským dvorem v Kutné Hoře proběhlo poslední prázdninovou neděli i za účasti reprezentantů naší firmy.
30. 07. 2021
Od 1. září 2021 bude platit nový ceník stožárů, výložníků a jejich příslušenství. Máme pro Vás dobrou zprávu: díky efektivitě výroby a předzásobení se nám daří držet ceny pod konkurencí. Přesvědčte se sami níže.