Přihlášení | Registrace
Nákupní košík [0 položek | 0,00 Kč]
Úvod  > Stožáry  > Aktuality  > Stožáry Kooperativa osvětlují nový Pražský okruh

Stožáry Kooperativa osvětlují nový Pražský okruh

25. 08. 2010

Stožáry veřejného osvětlení - Pražský okruh

Již za necelý měsíc se motoristům otevře další část Pražského okruhu, která propojí dálnice D1 a D5. Součástí této stavby a jejího osvětlení jsou stožáry Kooperativa, které osvětlují převážnou část nově zbudovaného Pražského okruhu a to hlavně v části napojení na D1 - Jesenice Vestec a dále v části Ořech až po odbočku na Plzeňskou dálnici D5

Stožáry Kooperativa byly pro tuto zakázku opatřeny speciální ochranou proti korozi dle předpisu ŘSD - viz. aktualita ze dne 13.7.2010

V současnosti probíhají  na stavbě dokončovací práce, jako je stavba protihlukových bariér či pokládání kabelů. Naopak zcela hotový je již podle Marie Nádvorníkové z Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) povrch vozovky.

Tato část pražského okruhu by měla být otevřena 20. září, přičemž již o dva dny dříve bude stavba v rámci dne otevřených dveří zpřístupněna pro veřejnost.

Galerie

thmb-ukazka-instalace-stozaru-kooperativa-na-prazskem-okruhu-611.jpg
thmb-stozary-osvetleni-znacky-kooperativa-na-prazskem-okruhu-612.jpg
thmb-ukazka-instalace-na-prazskem-okruhu-613.JPG

AKTUALITY

28. 03. 2018
Zúčastnili jsme se mezinárodního veletrhu elektrotechniky AMPER 2018, kde jsme představili novou řadu stožárů z programu „Čistá linie“, stožáry z materiálu Cor-ten s integrovaným osvětlením, které nezpůsobuje světelné znečištění a hlavně horkou novinku „SMART“ stožár s integrovaným inteligentním osvětlením, environmentálním modulem, bezpečnostní kamerou, WIFI, dobíjecí stanicí a informačním displayem.
09. 11. 2016
Začátkem listopadu jsme instalovali dva vzorky sklápěcího stožáru nové řady SMD. Už týden se zákazníci mohou přesvědčit o vyjímečnosti a funkčnosti stožárů. Proto neváhejte nás kontaktovat a sjednat si odbornou individuální prezentaci.
19. 10. 2016
Odborný článek na téma stožárů