Úvod  > Stožáry  > Aktuality  > Stožáry Kooperativa osvětlují nový Pražský okruh

Stožáry Kooperativa osvětlují nový Pražský okruh

25. 08. 2010

Stožáry veřejného osvětlení - Pražský okruh

Již za necelý měsíc se motoristům otevře další část Pražského okruhu, která propojí dálnice D1 a D5. Součástí této stavby a jejího osvětlení jsou stožáry Kooperativa, které osvětlují převážnou část nově zbudovaného Pražského okruhu a to hlavně v části napojení na D1 - Jesenice Vestec a dále v části Ořech až po odbočku na Plzeňskou dálnici D5

Stožáry Kooperativa byly pro tuto zakázku opatřeny speciální ochranou proti korozi dle předpisu ŘSD - viz. aktualita ze dne 13.7.2010

V současnosti probíhají  na stavbě dokončovací práce, jako je stavba protihlukových bariér či pokládání kabelů. Naopak zcela hotový je již podle Marie Nádvorníkové z Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) povrch vozovky.

Tato část pražského okruhu by měla být otevřena 20. září, přičemž již o dva dny dříve bude stavba v rámci dne otevřených dveří zpřístupněna pro veřejnost.

Galerie

thmb-ukazka-instalace-stozaru-kooperativa-na-prazskem-okruhu-611.jpg
thmb-stozary-osvetleni-znacky-kooperativa-na-prazskem-okruhu-612.jpg
thmb-ukazka-instalace-na-prazskem-okruhu-613.JPG

AKTUALITY

25. 09. 2021
Naše firma dodala stožáry k novému východu z Hlavního nádraží Praha směrem na Žižkov a Vinohrady.
29. 08. 2021
Dlouho očekávané slavnostní otevření parku pod Vlašským dvorem v Kutné Hoře proběhlo poslední prázdninovou neděli i za účasti reprezentantů naší firmy.
30. 07. 2021
Od 1. září 2021 bude platit nový ceník stožárů, výložníků a jejich příslušenství. Máme pro Vás dobrou zprávu: díky efektivitě výroby a předzásobení se nám daří držet ceny pod konkurencí. Přesvědčte se sami níže.