Úvod  > Zárubně  > Aktuality  > Investiční projket OPPP - Linka na výrobu výrobků z plechu

Investiční projket OPPP - Linka na výrobu výrobků z plechu

20. 07. 2006

Získali jsem dotace z Evropské unie v rámci Projektu OPPP a realizovali investiční projekt

KOOPERATIVA, výrobně obchodní družstvo Uhlířské Janovice byla jako jednou z prvních firem, které podali na Ministerstvu obchodu a průmyslu žádost o účast v projektu na podporu středně velkých firem v České republice z fondů Evropské unie.

Tento projekt byl s úspěchem kladně vyhodnocen a proto jsme začali realizovat jeho první fázi.

Projekt má název "Linka na výrobu výrobků z plechu" a jedná se o automatizovanou linku osazenou nejmodernějšími technologiemi na zapracování plechů, tedy nejen pro kvalitní a produktivní výrobu ocelových zárubní všech typů, ale také jiných výrobků z plechu.

V měsíci červnu byl instalován nový stroj od firmy TRUMPF, jednoho z největších a nejlepších výrobců těchto technologií.

V současné době probíhá instalace ovládacích prvků a software a také zkušební provoz.

Díky tomuto projektu, se stává KOOPERATIVA nejen firmou s největším výrobním potenciálem v oblasti ocelových zárubní v České republice, ale také firmou vybavenou nejmodernějšími technologiemi pro zpracování v kovovýrobě.

Další informace Vám budeme pravidelně poskytovat v rubrice Aktuality a v brzké době naleznete na našich internetových stránkách veškeré podrobnosti týkající se nové výrobní linky v samostatném odkazu, včetně nabídky splupráce v oblasti zpracování v kovovýrobě.

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM FONDEM PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVEM PRŮMYSLU A OBCHODU ČR

Galerie

thmb-55-600.JPG
thmb-56-601.JPG
thmb-57-602.JPG
thmb-60-603.JPG