Úvod  > Zárubně  > Aktuality  > Receptář Prima - 2. část reportáže zárubně ZAKO

Receptář Prima - 2. část reportáže zárubně ZAKO

13. 09. 2011

Další zajímavé informace o ocelových zárubních ZAKO na TV Prima

V neděli 11. září jste mohli vidět 2. díl reportáže zárubní ZAKO v Receptáři Prima nápadů na TV Prima

V dalším díle reportáže o ocelových dveřních zárubních ZAKO® jsme Vám představili zárubně vyšších kvalit a užitných hodnot.

Jedná se hlavně o zárubně atypické a moderní pro současné stavby.

velice zajímavou zárubní je zárubeň  ZAKO® dvourámová obložková pro hotové otvory, kdy jsou dokončené finální povrchy stěn a podlah. Zárubně se montují čistě a jednoduše a jejich provedení umožňuje povrchovou úpravu práškovou vypalovanou barvou – tzv. komaxit v odstínech dle vzorníku barev.

Tyto zárubně ZAKO®  jsou čím dál tím více oblíbené, pro jejich jednoduchou a čistou montáž a také možnost volby různé barvené povrchové úpravy vypalovaným práškovým lakem, který je velmi kvalitní a vysoce odolný. Zvolit si můžete různé barvy ze vzorníků barev .

Co se materiálu zárubně týče, používají se dnes materiály nejen ve fázi surového plechu, ale také z pozinkovaného plechu či nerezového nebo případně hliníku a mědi.

 Tyto zárubně ZAKO® mají své využití jak v potravinářském či chemickém průmyslu, tak například doma v koupelnách, saunách či u bazénů např. v kombinaci se skleněnými či plastovými dveřmi. Často jsou používané tak jako designérské či architektonické řešení zajímavých interiérů.

Za zmínku také jistě stojí tzv. ventilační zárubně ZAKO®pro nízkoenergetické domy. Jedná se o provedení zárubně s ventilačními otvory po obvodu  profilu zárubně, které umožňují proudění vzduchu a tím eliminují potřebu mezery u podlahy mezi dveřmi a podlahou či otvory ve zdech. Zárubní tak proudí pouze vzduch a nikoliv hluk a zvuk.

Moderní a kvalitní ocelové zárubně značky ZAKO®zmiňované v reportáži žádejte ve Vašich stavebninách DekTrade, Raab Karcher, Izomat, Stavospol, MPL Trading, ProDoma, Rabat, Karpem, Woodcote a další…

Více např. také na http://www.kooperativa-vod.cz/ocelove-zarubne-zako/zakladni-typy-zako/klasicke-zdeni-typ-h/

Nebo videa na http://www.youtube.com/user/ocelovezarubne

 Celou reportáž můžete také shlédnout na www.telereceptar.cz s odkazem přímo zde http://www.telereceptar.cz/36-4-4-receptar-prima-napadu-onl-s335CZ