Úvod  > Zárubně  > Aktuality  > Zárubně ZAKO v Pardubické ČEZ Aréně

Zárubně ZAKO v Pardubické ČEZ Aréně

23. 11. 2007

Naše ocelové zárubně můžete potkat i když se vydáte na hokejovou Extraligu...

Naše ocelové zárubně můžete potkat i když se vydáte na hokejovou Extraligu...

Pardubická ČEZ Aréna prošla a prochází rozsáhlou rekonstrukcí, které se dotkla celého objektu. Vzhledem ke kvalitě, známosti značky a možnostem výroby se do této velice prestižní a rozsáhle rekonstrukce nepřímo zapojila i naše firma, která dodávala všechyn ocelové zárubně do tohoto objektu.

Více fotografií naleznete ZDE

Info o objektu:

Pardubická ČEZ Aréna je špičkově vybavená multifunkční hala, která patří díky svému zázemí a technickému vybavením nejen k vysokému evropskému nadstandardu, ale je i plně srovnatelná s úrovní nejlepších hal v zámoří.

ČEZ Aréna má kapacitu 9.300 diváků a všem svým návštěvníkům nabízí vysoký komfort. Samozřejmostí jsou polstrovaná sedadla, obří jumbotron se čtyřmi velkoplošnými obrazovkami a ukazateli skóre, ale i vnitřní televizní okruh, díky kterému jsou diváci stále „ve hře“, i když se pohybují mimo tribuny. ČEZ Aréna dále disponuje nadstandardně vybavenými prostory pro V.I.P. návštěvníky, bezbariérovými přístupy a samozřejmě press centrem s rozsáhlým novinářským zázemím. Severní strana haly nabízí očerstvení ve stylově zařízeném Bully Baru a nebo v Restaurantu Hattrick, který krom výborného jídla a nápojů nabízí i vynikající výhled přímo na ledovou plochu. Nedílnou součástí ČEZ Arény je parkoviště s celkovou kapacitou 350 míst.

Galerie

thmb-87-606.jpg
thmb-88-607.jpg
thmb-89-608.jpg
thmb-90-609.jpg