Úvod  > Svítidla

Svítidla

Jako doplňkový sortiment nabízíme LED svítidla pro různé účely - pro osvětlení sadů, silnic, cyklostezek, historických uliček, dále pro osvětlení přechodů i velkých sportovišť.

 

Světelné zdroje

 

- dodávka reflektorových svítidel na osvětlení sportovišť, parkovišť, historických objektů a jiných prostor 

 

LED SVÍTIDLA PRO VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ

 

LED - světlo vyzařující dioda je svítidlo, které se vyznačují minimální spotřebou elektrické energie při mnohonásobně vyšší životnosti ve srovnání se světelnými zdroji, jakými jsou sodíkové a halogenidové výbojky.

Svítidla jsou pokryta speciální povrchovou úpravou, která zabraňuje usazování nečistot. LED svítidla jsou také přátelská k životnímu prostředí, protože nepřitahují hmyz, který na běžných svítidlech umírá, neboť LED nevyzařují vlnovou délku, kterou hmyz zachytí.

Nabízíme Vám moderní a kvalitní svítdila LED pro veřejné osvětlení.

Všechna svítidla jsou vyrobena v EU - kompletně, konkrétně Slovinskou firmou GRAH Automotive, která vyrábi již několik desítek let LED osvětlení pro všechny přední evropské automobilky jako například BMW, Audi, Porsche, VW a další

Tato LED svítidla se vyznačují vysokou kvalitou materiálů a zpracování

Všechna svítidla jsou opatřena vysoce kvalitními LED chipy značky Philips-LumiLED

Elektronika a další komponenty pocházejí z EU a nikoliv jako u jiných svítidel z Asie. Kompletní sestava svítidla splňuje nejen CE parametry ale také certifikát ENEC

Životnost těchto svítidlel je min. 60.000 hodin a po této době úbytek parametrů pouze o 10%

Všechna svítidla jsou vybavena výpočtovými daty Eulum pro Vaše projekční programy ve formátu IES a LDT ke stažení na produktové stránce svítidla.

Pro další informace či cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Rádi Vám připravíme cenu pro Váš projekt.

 

 

AKTUALITY

02. 11. 2010
LED veřejné osvětlení - kompletní servis
26. 10. 2010
NOVINKY 2010/2011 LED svítidel pro veřejné osvětlení