Přihlášení | Registrace
Nákupní košík [0 položek | 0,00 Kč]
Úvod  > Volná místa

Volná místa

Firma Kooperativa, v.o.d. nabízí možnost zaměstnání. Úspěšnou firmu můžete spoluvytvářet i Vy!

Myslíte si, že byste mohli rozšířit a vylepšit náš tým zaměstnanců? Pošlete nám svůj životopis,

emai-l : ribarova@kooperativa-vod.cz, nebo volejte personální oddělení +420 327 551 436.

Zasláním životopisu souhlasíte s uchováváním osobních dat pro potřeby firmy.

 

 

Obchodní referent

- Minimálně středoškolské vzdělání technického směru, praxe v obchodě - Komunikativnost, příjemné vystupování,slušné jednání - Pokročilé ovládání PC ( MC Office, Excel, Word, e-mailové komunikace) - Orientace v technických výkresech - ŘP sk. B

Operátor robotického pracoviště

Minimální vzdělání SOU - strojní obor výhodou Vítáno svářečské oprávnění min.ZK 135.1

Obsluha CNC lisu

Obsluha CNC lisu, práce na moderních technologiích Praxe a vzdělání v technickém oboru výhodou

Kvalifikovaný dělník do výroby

Vyučení ve strojírenském oboru - zámečník, opravář, nástrojař, údržbář. Svářečský průkaz výhodou

Konstruktér, technik, pracovník TPV

VŠ technického směru , znalost práce na PC, SOLID WORKS, AutoCAD a jiné, znalost návrhových norem pro ocelové konstrukce atd., praxe ve strojírenství výhodou.

AKTUALITY

28. 03. 2018
Zúčastnili jsme se mezinárodního veletrhu elektrotechniky AMPER 2018, kde jsme představili novou řadu stožárů z programu „Čistá linie“, stožáry z materiálu Cor-ten s integrovaným osvětlením, které nezpůsobuje světelné znečištění a hlavně horkou novinku „SMART“ stožár s integrovaným inteligentním osvětlením, environmentálním modulem, bezpečnostní kamerou, WIFI, dobíjecí stanicí a informačním displayem.
18. 01. 2018
V Novém roce jsme 3.1. úspěšně rozjeli výrobu ve všech výrobních programech. Budeme Vás opět informovat o plánovaných akcí a novinkách. V této chvíli jsme uveřejnili nové Pokyny na manipulaci a skladování stožárů. Najdete je v sekci Stožáry, záložka ke stažení. Děkujeme za pozornost. http://www.kooperativa-vod.cz/ocelove-stozary/ke-stazeni/
07. 12. 2017
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás tímto upozornit na celozávodní dovolenou, která bude v naší společnosti probíhat od 22.12.2017 do 1.1.2018. Děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce a přejeme Vám klidné a příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2018.