Úvod  > Volná místa  > Skladový a manipulační dělník v kovovýrobě

Skladový a manipulační dělník v kovovýrobě

Popis funkce

Manipulace s materiálem a hotovými výrobky, navážení materiálu, vyvážení hotových výrobků, pomocné práce v kovovýrobě

Požadavky

Samostatnost uvažování, spolehlivost, oprávnění na vysokozdvižný vozík a zkušenosti uvítáme. Pokud máte pouze zkušenosti s obsluhou VZV, umožníme oprávnění získat.

Platové ohodnocení

Základní mzda je stanovena dle kvalifikace, praxe a následně výkonu. Zajištěné stravování za zvýhodněnou cenu, 25 dní dovolené, vánoční svátky volné

Místo pracoviště

Uhlířské Janovice

Nástup

Možný ihned. Životopis s motivačním dopisem zasílejte na níže uvedenou adresu. Zasláním životopisu souhlasíte s uchováváním dat dle nařízení GDPR. Nebo přijďte zjistit podrobnosti přímo na pracoviště.

Kontakt

personální oddělení: Kůsová Andrea email: kusova@kooperativa-vod.cz tel.kontakt: 327551436, 605264435

AKTUALITY

27. 05. 2019
Vytápění výrobních hal a vestaveb výrobního družstva Kooperativa, v.o.d. Uhlířské Janovice je spolufinancováno Evropskou unií. Děkujeme.
01. 04. 2019
Vážení zákazníci, v příloze naleznete náš nový leták, ve kterém Vám představujeme drážkové zárubně ZAKO.
28. 03. 2018
Zúčastnili jsme se mezinárodního veletrhu elektrotechniky AMPER 2018, kde jsme představili novou řadu stožárů z programu „Čistá linie“, stožáry z materiálu Cor-ten s integrovaným osvětlením, které nezpůsobuje světelné znečištění a hlavně horkou novinku „SMART“ stožár s integrovaným inteligentním osvětlením, environmentálním modulem, bezpečnostní kamerou, WIFI, dobíjecí stanicí a informačním displayem.